Obvestilo za starše

Izobrazba je potni list do prihodnosti,

kajti prihodnost pripada tistim,

ki se nanjo pripravijo danes.

(Malcom X)

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bo vzgojno-izobraževalno delo v prostorih šole začelo tudi za ostale učence, in sicer:

• v ponedeljek, 1. 6. 2020, za učence 4. in 5. razreda,
  • v sredo, 3. 6. 2020, pa tudi za učence od 6., 7. in 8. razreda.

Vzgojno-izobraževalno delo bo tako od 1. 6. 2020 dalje potekalo, kot je potekalo pred razglasitvijo pandemije.

• Jutranje varstvo za učence 1. razreda od 6.00 do začetka pouka.
  • Vstop v šolo bo enak, kot je bil pred razglasitvijo pandemije.
  • Izvedba pouka in dejavnosti v šoli bo potekala v matičnih učilnicah po urniku, ki je veljal pred razglasitvijo pandemije.
  • Šolska prehrana bo organizirana kot običajno. Odjave in prijave bodo potekale na ustaljen način.
  • Podaljšano bivanje bo potekalo do 16.30 ure.
  • Avtobusni promet bo potekal po ustaljenem urniku in poteh. Priporočamo, da v čim večjem številu uporabite individualne oblike prihoda v šolo (individualni prevoz s strani staršev, hojo ali kolesarjenje otrok, ki imajo kolesarski izpit).
  • Še vedno je potrebno upoštevati vsa priporočila za varovanje zdravja, predvsem naj v šolo prihajajo samo zdravi otroci.
  • V šoli bomo kot ključni ukrep preprečevanja širjenja okužb dosledno izvajali vse predpisane higienske ukrepe.

S spoštovanjem

ravnatelj

Martin Grosek, prof.

(Skupno 528 obiskov, današnjih obiskov 1)