Obvestilo za učence

LJUDJE, PRIŽGIMO LUČ!  Naj luč na ceste sije!

Za otroke naše male:

ko njihov bo ta svet,

naj vrt jim bo,

ne skale, kot bil milijon je let.

PRIŽGIMO LUČ, LJUDJE! Naj luč na ceste sije!

(F. Milčinski-Ježek)

Spoštovani učenci in starši!

Ministrica za šolstvo Simona Kustec je danes, 30. 10. 2020, na novinarski konferenci Vlade Republike Slovenije sporočila, da se jesenske počitnice za osnovne šole v Sloveniji podaljšajo za en teden, torej do 8. 11. 2020. V naslednjem tednu bodo ponovno preučili epidemiološko sliko in odločili, ali se z 9. 11. 2020 vračamo v šole ali nadaljujemo z delom na daljavo.

Vsem učencem naše šole priporočamo, da tudi v tem dodatnem tednu počitnic posvetite nekaj časa ponavljanju učne snovi, branju knjig, morda naredite kakšno nalogo, ki je do sedaj še niste uspeli narediti, seveda pa ne pozabite na gibanje. Predvsem pa vas prosimo, da dosledno upoštevate vse predpisane ukrepe, ki bi lahko prispevali k zmanjševanju širjenja okužbe.

V upanju, da se čim prej vidimo v šolskih klopeh, vas lepo pozdravljamo.

Ravnatelj Martin Grosek in učiteljice ter učitelji OŠ Ljubečna