Obvestilo za učence in starše

Življenje ni narejeno iz želja, temveč iz dejanj vsakogar izmed nas.

                                                                                                  (Pablo Coelho)

 

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

V teh dneh vedno bolj spoznavamo, da naše življenje res ni narejeno iz želja, ampak mu v tem trenutku vlada epidemija, ki je še vedno v tako močnem zagonu, da šole ostajajo vsaj še dva tedna zaprte. Na naši šoli trdno verjamemo, da lahko s skupnimi močmi ─ s sodelovanjem ─ premagamo vsako situacijo. Zato je izrednega pomena, da tako učenci kot starši opozorite učitelje ali razrednike na vse morebitne težave, s katerimi se srečujete pri delu na daljavo.

Gradiva za delo v prihodnjem tednu bodo, kot običajno, objavljena na šolski spletni strani v nedeljo proti večeru. Učenke in učenci, poskusite svoje zadolžitve opravljati čimbolj sproti in samostojno; učiteljice in učitelji verjamemo v vas!

Knjiga je lahko dobra prijateljica v vsakem času, zato bi vas radi ponovno opozorili na to, da naša šolska knjižnica deluje tudi v času dela na daljavo. Protokol za izposojo in vračanje knjižničnega gradiva lahko najdete na naši spletni strani.

Želimo vam uspešno delo, predvsem pa veliko zdravja!

 

Ravnatelj Martin Grosek, učiteljice in učitelji

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost